
Mange Twilight-fans (og måske også dig) har opdaget, at øjenfarven på forsiden af det seneste nummer af Entertaiment Weekly var forkert! Jeg har søgt lidt for at finde en grund på, hvorfor øjenfarven var forkert, og fandt frem til, at billedet var taget under en generalprøve, og at de derfor ikke havde kontaktlinser i. De ser overrasskede ud på billedet, hvilket måske også har fået jer til at tænke, hvorfor de mon gør det ( det ser jo ret dejligt ud 😀 ). Det viser sig også, at de ser sådan ud, fordi at det sker noget med drama i den scene. Hvad tror I at det kunne være?

Søg nyheder
Bliv medlem
Allerede medlem?
Tilføj fan fiction eller nyheder!
Mest læste nyheder
Værgso! Mød Mazkenzie Foy
Twilight inspireret historie
Danske middelaldrende kvinder er besatte af Twilight
Edward Cullen guide til din kæreste
Hvad er der med Edward Cullen?
Derfor skal DU læse Twilight
Derfor elsker du Edward Cullen
Jacob Black: Bedre kæreste
Edward Cullen: Dårlig kæreste
Hvorfor er du besat af Edward og Bella?
Twilight og filosofi
Er Edward Cullen en person?Læs fanfiction på dansk
-
Seneste kommentarer
- Anonym til Midnight Sun
- Forever_Wolfgirl10 til Nye Twilight film på vej
- Melissa til Twilight butikken
- Patricia til Medlem
- Anonym til Team Edward eller Jacob?
- Maja til Twilight filmen
- Lovetwilight til Jacob Black: Bedre kæreste end Edward Cullen
- naja til Twilight skuespillerne
- naja til Breaking Dawn Part 1 filmen
- Anonym til Jackson Rathbone forlader sit band
Anmeldelser af bøger, film og musik
Twilight filosofi og analyser
Twilight Saga nyheder
Stem nu!








arr! godt set, glæder mig for vildt til breaking dawn! ;D har planlagt en “total-Twilight-dag” dagen før præmieren, vi skal se filmene, læse alt det gode fra siden her, og se en masse gode interviews!
tak for de mage gode opdateringer 😀
Det lyder super hyggeligt, her den trettende september skal jeg også holde ‘Twilight-night’ med min veninde, hvor vi skal se alle filmene sammen. Vi skal drikke Bloody Mary, hvis du ved hvad det er 😀
Hej Fanpire!
Godt set!