

Endnu mere sex i breaking dawn end forventet.
Det lader til at Edward og Bella virkelig kommer til at give efter for deres lidenskaber i breaking dawn. Deres dampende sex scene har tidligere været vist i form af et billede, men nu siges det at de vil have sex mere end en gang på skærmen.
Jackson Rathbone lader oplysninger glide fra hans mund når han bliver spurgt om hvor sexet de elskovs scener vil blive. “Det er jo en film for også helt unge fans så selvfølgelig vil der blive tonet en del ned for lidenskaben på skærmen, men det spændende er at de fuldbyder deres forhold og ikke kun gør det en gang, lad os sige det på den måde. Det er helt sikkert sexet, helt præcist betegnes det som `shmexaaay´” siger han.
Udover det fortæller vampyren Jasper (Jackson Rathbone) også at fansene godt kan glæde sig til at se kemien mellem Robert Pattinson og Kristen Stewart for det bliver der massere af. “Det syder, det syder som bacon” siger han også.
Robert Pattinson og Kristen Stewart har filmet deres bryllupsrejse scene for breaking dawn, i Brasilien. De og andre co-stjerner tog fornylig til Vancouver, Canada for at for at fortsætte produktionen.
Mackenzie Foy spiller Edward og Bella´s datter Renesmee i breaking dawn men rygterne siger også at Christie Burke kommer til at spille en teenage version af Renesmee.








Haha:).. Det Jackson siger, er det noget man kan se i et interview eller hvad? Og hvor kan man så finde det henne? 😀
Hej Sarah.
Det er fra et interview ja 😀 Men tror ikke det findes som video. Har kun set det som tekst.
Men prøv at søge på nettet, det kunne jo være du var heldig alligevel. 🙂
Okay tak:-) Det vil jeg så gøre 😀
Det er selvf. ikke på grund af det her men jeg kan ikke vente med at se Breaking Dawn!
Jeg tror virkelig, at det her tegner godt! Alle de scener, der ‘mangler’ i bogen, kommer med i filmen.. det bliver bare ikke bedre!!
..-Jeg glæder mig ufatteligt meget!:)
Glæder mig nu endnu mer til Breaking Dawn 🙂 !
jeg glæder mig endnu mer til del 1